پروفیل دوجداره UPVC هافمن Hofmann

پنجره هافمن ؛ در ارتباط با پروفیل های UPVC ساخته شده توسط شرکت Hofmann باید اشاره کرد که با بررسی و آنالیز های صورت گرفته توسط کارشناسان خبره از منظرهای مختلف و هم چنین نظرات مصرف کنندگان از نظر عدم مشکل تغییر رنگ پروفیل دوجداره یو پی وی سی و هم چنین عدم تغییر فرم پروفیل آن، میزان مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف و متفاوت و در کل کیفیت بالای آن، و منظر دیگر قیمت، هزینه قابل رقابت آن با سایر برندها، پروفیل UPVC شرکت Hofmann، توانسته است رتبه دوم در بین مرغوب ترین پروفیل های مصرفی بازار ایران را به خود اختصاص دهد.

پروفیل پنجره دوجداره هافمن Hofmann
پروفیل پنجره دوجداره هافمن Hofmann

شرکت Hofmann ، از تولیدکنندگان و برندهای مطرح در صنف تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره دوجداره در صنعت کشور است که با محصولات خودش را با بروزترین استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان عرضه میکند. این شرکت بعد از شرکت های وینتک و وبستابست که در رده بهترین پروفیل های دوجداره موجود در بازار هستند در رده های بعدی قرار میگیرد.

این برند علاوه بر حضور در بازار داخلی کشور ایران، در حوزه صادرات و حضور در دیگر کشورها نیز فعالیت دارد. به همین دلیل در این صفحه به بررسی پروفیل های UPVC هافمن می پردازیم. لازم به ذکر است که شرکت تولیدی سایان وین؛ نماینده رسمی پروفیل هافمن در تهران می باشد که از وبسایت اصلی شرکت هافمن Hofmann قابل استعلام است.

قیمت پروفیل های دوجداره UPVC هافمن Hofmann

قیمت پروفیل ها یا قیمت پنجره هافمن، بر اساس کیفیت مواد و متریال های مورد استفاده جهت تولید و ساخت پنجره های دوجداره، استفاده از استانداردهای لازم جهت ساخت و روش های ساخت آن تعیین میشود.

باید توجه داشت قیمت پروفیل ها بر اساس متر طول و متر مربع اعلام میشود. بنابراین جهت دریافت قیمت دقیق و نهایی پنجره های دوجداره ساخته شده با پروفیل های این برند ، ابتدا باید ابعاد درب و پنجره مورد نیاز خود را به صورت کاملا دقیق اندازه گیری کرد چرا که قیمت قیمت پنجره دوجداره Hofmann را نمیتوان بدون دانستن ابعاد دقیق ، تعداد بازشوها، نوع اتصالات و… تعیین نمود.

سایان وین؛ نماینده رسمی پروفیل هافمن

شرکت تولید سایان وین ؛ تولید کننده درب و پنجره دوجداره UPVC ، نماینده رسمی پروفیل های هافمن در ایران ، با استفاده از محصولات اصلی برای تولید پنجره دوجداره وینتک ، درب دوجداره ویتک و … آماده ارائه کلیه خدمات فروش ، تولید و نصب محصولات دوجداره UPVC می باشد .برای مشاهده محصولات اعم از پنجره هافمن و … میتوانید به بخش محصولات وبسایت مراجعه نمایید .

پروفیل UPVC هافمن
پروفیل UPVC هافمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.