Flip book element

پنجره فیکس

شناسه محصول: be02c9cabc9e دسته:
اطلاعات بیشتر

توری فیکس

توری فیکس

توری فیکس یا توری ثابت ، همانطور که نام آن مشخص است . به صورت دائم بر روی فریم درب و یا پنجره به وسیله پیچ نصب میشود و در جایی استفاده میشود که به صورت دائم میخواهیم توری روی پنجره باشد تا از ورود جانواران مزاحم جلوگیری شود .

شناسه محصول: 0e02a758048e دسته:
اطلاعات بیشتر

توری دبل فریم

توری پلیسه دبل فریم در پشت قاب یا فریم پنجره و درب جمع میشود . ظاهر درب و پنجره را از حالت اولیه خود خارج نمیکند و جلوی دید و نور را هم نمیگیرد .

شناسه محصول: 6255121141a9 دسته:
اطلاعات بیشتر

توری پلیسه

توری پلیسه تک فریم

توری پلیسه همان نسل جدید پشه بند ها می باشد که جایگزین توری های ثابت قدیمی در پنجره هایی با فریم چوب ، آلومینیوم و یو پی وی سی هستند . از ویژگی های بارز این توری ها این است که فریم و چارچوب توری در اثر باز و بسته کردن در طول زمان تغییر شکل نمی دهد و دفرمه نمی شود .

شناسه محصول: 0cbad3c0c830 دسته:
اطلاعات بیشتر

پنجره لولایی طرح فرانسه

پنجره لولایی طرح فرانسه

طراحی این مدل، به گونه‌ای است که هنگامی که دو لنگه باز می‌شود، پروفیل مولیون (وادار) به همراه پروفیل بازشو، باز می‌شود و چیزی به عنوان جداکننده در فضای میانی دو لنگه دیده نمی‌شود.

شناسه محصول: 00d3c7cc8870 دسته:
اطلاعات بیشتر

پنجره لولایی دو حالته

پنجره لولایی دو حالته

پنجره لولایی دو حالته دوجداره به پنجره‌ای گفته می‌شود که دارای دو نوع باز شو باشد به صورتی که هم میتواند به صورت جانبی از سمت راست و یا چپ و هم از سمت بالا و یا پایین باز شود . قابل توجه است طراحی یراق آلات این نوع پنجره به گونه ایست که می تواند مزایا و ویژگی ها و هم چنین قابلیت های پنجره های یو پی سی را از نظر عایق بودن در برابر گرما و سرما و امنیت در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید .

شناسه محصول: f9d1d6ca3374 دسته:
اطلاعات بیشتر

پنجره فیکس

پنجره فیکس دوجداره

پنجره فیکس پنجره ایست که همانطور که نام آن مشخص است قابلیت بازشو ندارد و در محل های قابل استفاده است که نیازی به بازشو برای ورود و خروج هوا و نظافت نداشته و صرفا جهت تعبیه نور مناسب مکان استفاده می شود .

شناسه محصول: 99ace7503bd2 دسته:
اطلاعات بیشتر

پنجره لولایی تک حالته

پنجره لولایی تک حالته

پنجره لولایی تک حالته دوجداره UPVC ، پنجره ای است که بر روی یک محور خود که به صورت افقی باشد بازشو دارد .

شناسه محصول: 40bf4434427f دسته:
اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.